2020 En Çok Kazandıran 10 Kripto Para !

Yazar Yorum Yap 12 Görüntüleme

Kripto paralar sayesinde insanların yatırım yapabilecekleri farklı bir sektör doğmuştur. Hem kişilerin hem de kurumların yatırım yapabileceği kripto paraları tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak, kripto paralara yatırım yapmanın zannedildiği kadar kolay olmadığını söylemek gerekir. Her şeyden önce, kripto para sektörünün dinamiklerinin en iyi şekilde bilinmesi şarttır. Bunun için de hatırı sayılır bir zamanın harcanması gerekmektedir. Bu yazıda, 2020 yılında yatırım yapabileceğiniz ve size en çok kar getirecek 10 farklı kripto paradan bahsedeceğiz! 

2020 Yılında Satın Almanız Gereken 10 Kripto Para 

  1. Ethereum: Bitcoin tahmin edenlerin aksine ilk sırada Ethereum ile başlıyoruz. Bitcoin’e kıyasla daha yenilikçidir. Ethereum için 2020 tahminleri oldukça iyi gözüküyor. Hatta, fiyatının Bitcoin’e erişebileceğini söyleyenlerin sayısı da bir hayli fazla! 
  2. Bitcoin: Bu listede her zaman olması gereken kripto para birimidir. Üç yıllık büyük iniş ve çıkışlardan sonra 2019 yılında istikrarlı bir grafik yakalayan Bitcoin; güvenli bir yatırım isteyenlerin tercihidir. Ayrıca, Bitcoin’in uzun vadede her şartta en iyi tercih olacağını söylemeliyiz. 
  3. Litecoin: Fiyatının 100 dolardan az olmasından dolayı bu para birimine yatırım yapmanın çok fazla riski bulunmaz. 
  4. Ripple: Sunmuş olduğu teknolojik imkanlar sayesinde geleceğin kripto para birimi olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 
  5. NEO: Çin’in Ethereum’u olarak bilinmektedir. Yakın zamanda fiyatının artacağı öngörülmektedir. 
  6. Tron: Kullanıcı dostu bir platform olmasından dolayı beğeni toplamaktadır. Her geçen gün daha fazla yatırımcının bu kripto para birimiyle ilgilendiği bilinmektedir. 
  7. Dash: Bu kripto para biriminin istikrarlı yatırımcıları bulunmaktadır. Ayrıca, herhangi bir boğa trendi başlangıcında geri dönecek olmasının da önemli bir tercih sebebi olabileceğini söyleyebiliriz. 
  8. Monero: Bilhassa gizlilik konusunda 2020 ve sonrasının en çok öne çıkan projesi olacağını tahmin etmek mümkündür. 
  9. Zcash: ZEC değerinde yaşanan düşmeye rağmen halen daha yatırım yapmak için en iyi seçeneklerden birisi olduğunu söylemek mümkündür. 
  10. Maker: MKR; birçok otorite tarafından geleceğin en karlı kripto paraları arasında gösterilmektedir. 

Bu yazıda paylaştıklarımız sadece kendi görüşlerimizdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın