Bitcoin 8.000 Doları Görür Mü ?

Yazar Yorum Yap 10 Görüntüleme

Selamlar Parakazandiran.Com okuyucuları ! Kriptopara sevenlerin hatta ve hatta daha çok bitcoin sevenlerin merakla beklediği boğa koşusu kapıda.

Gündem bir soru halini almış bir soruya sahibiz Bitcoin 8.000 Doları Görür Mü ? Mevcut durumda 7.400$ seviyesinde bulunan direnci kırmış durumda olmasından kaynaklı olarak bitcoin boğalara fırsat vermiş durumda yani bu bize potansiyel bir yükselişin habercisi olarak gözüküyor.

7.500$ Seviyesinde bulunan destek Bitcoin için yukarı yönlü hareketi destekliyor ve sırada kırması gereken 7.700$ seviyesinde bir dirençle karşı karşıya kalmış durumda.

Bitcoin 8.000 Dolar seviyesine adım adım yaklaşmakta yazım sırasında 1 Bitcoin = 7.662$ Seviyesinde işlem görmekte ve son 24 saatte %1.29 artış göstermiş durumda . Eklemek gerekir ki Avrupa oturumu Asya oturumunu ele geçirmiş durumda olduğundan bitcoin şuanlık yeşil bölgede seyredecektir.

Kısaca özetlemek gerekirse boğa piyasası devam ettiği sürece Bitcoin 8.000 Doları Görür Mü ? sorusunun cevabı evet belkide daha fazlası şeklinde olacaktır. Tabiki bu benim görüşüm ve kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Siz değerli okurlarımız ve üyelerimiz ne düşünüyorsunuz ? Bitcoin 2020 yılı sonuna kadar 8.000 doları mazide bırakıp çok daha yukarılara gelebilir mi ? Yoksa daha karamsar bir düşünceyle çok daha aşağıya gelip 8 bin dolar seviyesini hayal olarak mı gösterecek ? Fikirleriniz bizim için çok değerli yorum yazarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın