Crypto.Com Nedir ? Güvenilir Midir ?

Yazar Yorum Yap 34 Görüntüleme

Merhaba ParaKazandiran.Com okuyucuları ilk makalemizde sizlere bahsetmek istediğim site Crypto.Com . Bazılarınız bu siteyi reklamlardan görmüş olabilirsiniz bazılarınız belki de hiç duymadı. Hadi sizi daha fazla bekletmeden ” Crypto.Com nedir ? ” sorusunu yanıtlayalım ve günün sonunda beraber 50$ kazanalım.

Crypto.Com

Crypto.Com Nedir ?

Crypto.Com nedir sorusunun cevabı bir kriptopara borsasıdır. Son dönemde internet üzerinde ciddi bir reklam çalışması yürütmekte ve bunun meyvelerini bir bir toplamakta. Aslına bakarsanız bu siteyi sadece borsa olarak adlandıramayız çünkü içinde bir çok fonsiyonu olan bir yapıya sahip. Öncelikle bu platformun bir internet sitesi üzerinden değil mobil uygulama üzerinden işlem yaptığını belirtmekte fayda var. Kendi internet siteleri olmasına karşın platformları tümüyle telefon uygulaması üzerinde bulunmakta.

Crypto.Com kendi coinlerine sahip bunlar MCO ve CRO (Crypto.Com Token) bu iki coinde top 100 kriptopara sıralaması içinde işlem görmekte ve yüksek hacime sahip kriptoparalar. Yazım sırasında 1 MCO 5,05$ 1 CRO 0,05251$ seviyesinde işlem görmekte.

Crypto.Com Kendi içinde kullanıcılarına bir çok özellik sunuyor bunlar arasında Crypto Earn, Crypto Invest ve Visa kartlar mevcut. Unutmadan da belirtmek isterim ki bu platformda işlem yapmaya başlayabilmeniz için öncelikle kimlik onayından geçmeniz gerekiyor. Açık konuşmak gerekirse bu kimlik onayı beni bir hayli uğraştırmıştı ancak tüm uğraşlarımın karşılığını kazancımla fazlasıyla amorti ettiğimi düşünüyorum. Borsanın en sevdiğim özelliklerinden biride kredi kartıyla hemen 3D Security kullanarak para yatırabiliyor olmanız.

Crypto.Com İle Nasıl Para Kazanılır ?

Crypto.Com biz değerli yatırımcılarına az önce de bahsettiğim üzere Crypto Earn ve Crypto Invest olarak iki farklı yatırım seçeneği sunmakta. Bunları bir nevi banka fonu gibi düşünebilirsiniz. Tercih ettiğiniz vadeye göre ve risk seviyesine göre (İstediğiniz zaman çekip yatırabilmeniz için flexible özellikli fonda mevcut.) size yatırım kazancı sunmakta. Bir banka üzerinden hisse fonu almak veya mevduat yapmak gibi düşünebilirsiniz bu iki seçeneği. Aynı zamanda sizler için kademeli Visa kart sağlamakta kademeliden kastımı açıklamak isterim çünkü ne kadar yatırım yaparsanız o kadar üst düzey bir karta sahip olabiliyorsunuz ve bu kartların harcadıklarınızın bir kısmını geri ödeme havalimanlarında hızlı geçiş gibi spesifik ve güzel özellikleri var. Aynı zamanda unutmadan belirtmekte fayda var ki size stake özelliği sunarak elinizde tuttuğunuz MCO coinlerden kazanç elde etmenizi sağlıyor.

Crypto.Com Visa Kartları

Crypto.Com Güvenilir Midir ?

Buraya kadar herşey güzel ve yazıyı tamamen okuduysanız eminim yatırım yapmak veya incelemek istiyorsunuz. Gelelim en önemli sorumuza Crypto.Com Güvenilir Midir ? Cevabımsa evet güvenilir bunu onlarca şey anlatmak yerine net bir dille ifade edebilirim. Bahsi geçen sitenin yada borsanın diyelim Visa ile bir anlaşması mevcut ve tümüyle para trafiği kontrol altında yani hadi ben aldım kaçtım diyemezler yada yeni bir tosuncuk vakası yaşatamazlar. Güvenli bir şekilde uygulamayı telefonunuza indirebilir kimlik onayının ardından yatırım yapabilirsiniz.

Crypto.Com Nedir ? Güvenilir Midir ? sorularının yanıtını verdikten sonra son olarak kararınız yatırım yapmaktan yana ise sizler için üyelik referans linkimi aşağıya bırakıyorum . Neden senin linkin ile üye olalım diyenler muhakkak olacaktır hemen açıklamasını yapmak istiyorum . Linkimden kayıt olup 50 MCO stake yaptığınız anda hem siz hemde ben 50$ kazanmaktayım böylece sizler bana bende sizlere destek olmuş oluyorum .

Referansımla kayıt ol ikimizde 50$ kazanalım 🙂

Umarım yazımı okurken zevk almışsınızdır. Sorularınız ve görüşleriniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Her türlü iletişim için bilgi@parakazandiran.com adresinden mail atarak bana ulaşabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın