Kredi Kartıyla Bitcoin Nasıl Alınır ?

Yazar Yorum Yap 8 Görüntüleme

Selamlar Parakazandiran.com okuyucuları ! Bugün sizlere kredi kartıyla bitcoin nasıl alınır sorusunun cevabını vereceğim aslına bakarsanız sizlerle paylaşacağım siteden her türlü coini kredi kartınızla kolay ve hızlıca satın alabilmeniz mümkün.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Yukarıda reklamını gördüğünüz üzere sitemiz “CEX.IO” . Bu site kredi kartıyla bitcoin almak için en iyi ve güvenilir adres. Düşük komisyon oranlarıyla işlem yapmakta olan bu site aynı zamanda bir kriptopara borsası . Cex.io üzerinden hızlıca onlarca farklı coinin alım satımını farklı kur seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

CEX.IO yazım sırasında son 24 saatte 3.457.105 dolarlık işlem hacmine sahip bir borsa ve bir çok güvenlik sistemiyle siz değerli yatırımcıları için üst düzey güvenlik sağlamakta. Bu site üzerinden alımını ve satımını gerçekleştirebileceğiniz 23 farklı coin 79 farklı pair çeşidi bulunmakta ve bunların tamamına kredi kartınızla hızlı bir şekilde yatırım gerçekleştirebilmektesiniz.

Kredi kartıyla bitcoin satın almak, kredi kartıyla ethereum satın almak vb. bir çok aramanın en net hızlı ve karlı yolu bana sorarsanız bende bir kullanıcısı olarak CEX.IO diyeceğim. Tabi ki sitemizde diğer iyi ve tavsiye ettiğimiz bir çok borsa bulunmakta bu borsa tavsiyelerine ilgili kategoriden ve alakalı yazılar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Umarım bu yazımı beğenmişsinizdir. Sizde bunun gibi yazılar paylaşmak, yorum yapmak ve yeni yazılardan haberdar olmak için sitemize yukarıdan hemen üye olabilirsiniz. Her türlü soru, sorun ve iletişim için bilgi@parakazandiran.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın