KriptoPara Piyasasında Neler Oluyor ?

Yazar Yorum Yap 4 Görüntüleme

Merhaba Parakazandiran.Com okuyucuları ! Geçtiğimiz günlerde bitcoin‘e saldıran boğalar savaşı kazandı ve piyasa boğa piyasasına dönüştü. Bu galibiyeti kutlamak isteyen boğalar şuanda tam anlamıyla koşuda.

Bitcoin koşucusu boğalar her geçen dakika yeni bir direnci zorlamakta ve kırmakta. Durum sadece bitcoin için böyle değil. Neredeyse ilk 30’da bulunan tüm kriptoparalar boğa piyasasının etkisiyle beraber çalkalanmakta ve yukarı yönlü hareket etmekte. Piyasada HODL pozisyonunda bekleyen uzun ve orta dönem yatırımcılar için bu durum ramazan ayıyla birlikte tam bir bayram havası vermekte.

Peki gelecekte ne olacak ? Öncelikle kesinlikle belirtmem gerekiyor ki bunlar sadece benim görüşlerim ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Şunu da unutmamak gerektiğini düşünüyorum tren kaçtıktan sonra binmeye çalışanların sonu sadece çarpacakları demiryoludur ! Tren çok hızlı hareket etti ve haftalık bazda tahminlerim doğru giderse piyasada yükseliş devam edecektir. Piyasada boğa hakimiyeti sürdüğü sürece yatırımcıların kazanacağı bir süreliğine net durumda. Uzun süredir uykuda olan boğalar kazanmaya aç ve avlarına tam gaz hedeflerine yaklaşıyorlar.

20 bin dolarlık tavan seviyeden sonra bir çok yatırımcı gözünü yukarıya dikmiş ve tavanı delmek için heyecanla bekliyorlar umarım hayalleri gerçek olur ve tavanı yeni bir boyuta hep birlikte taşırız .

Benim değerlendirmelerim şimdilik bu kadar piyasa hareketlilik sürüyor. Yazım sırasında Bitcoin 8750 Dolar Ethereum 215 Dolar seviyesinde işlem görmekte. Peki sizler ne düşünüyorsunuz konu hakkında düşünceleriniz bizler için değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın