WhatsAround İle Telefondan Para Kazanmak

Yazar 5 Yorum 84 Görüntüleme

Merhaba Parakazandiran.Com okuyucuları ! Bu geçtigimiz günlerde “Korona Virüs (Covid-19) ” adıyla bilinen virüs nedeniyle çoğu vatandaşımız ya işsiz kaldı yada işlerine bir kaç aylığına ara verildi.

Bu kaos dolu günlerde iş bulmak oldukça zorlaştı hatta karantina süreçleri başladığı için sokağa çıkma yasakları çoğu ilimizde uygulanmaktadır .

Bu sıkıntılı günlerimizde size evden nasıl yatırımsız, şartsız kolay para kazanabileceğinizden bahsederek bunun olmasını sağlayan WhatsAround, uygulamasının detaylarını anlatacağım.

WhatsAround Uygulaması Nedir ?

WhatsAround Nedir ? sorusunun yanıtı sizin evden veya gittiğiniz yerlerden uygulamanın belirlediği konu başlıkları altında uygulamanın içinden fotoğrafını çekerek paylaştığınız ve bu fotoğraflardan para kazanabilmenizi sağlayan para kazandıran uygulamadır.

WhatsAround uygulamasını diğer uygulamalara göre en belirgin özelliği işletim sistemi seçmemesidir yani hem ANDROID üzerinde hem de IOS üzerinden kullanıma uygundur.

WhatsAround uygulaması sizin gündelik yaşantınızda kullandığınız sosyal medya platformları gibidir lakin buranın özelliği sizin attığınız fotoğraflardan para kazanmanızdır.

WhatsAround programına üye olmak ve para kazanmaya başlamanız için herhangi bir ücret ödemenize veya bir koşulu yerine getirmenize gerek yok aşağıda bırakacağım linkten kolaylıkla üye olabilirsiniz.

WhatsAround İle Nasıl Para Kazanılır ?

 WhatsAround uygulamasının kendi içinde ki para birimi Shotcoindir.

İçtenlikle belirtmek isterim ki Shotcoin kazanmak oldukça kolay diğer bir çok para kazandıran programlar gibi laf olsun diye para birimi koyulmuş durumda değil.

Shotcoin kazanmanın ilk zamanlar en iyi yolu profilinizi tamamlamaktır. Gündelik olarak sosyal medya platformlarında yaptığınız gibi like ve yorum yapmanız gerekmekte ve bunun karşılığı olarak Shotcoin kazanmaktasınız.

Daha hızlı ve fazla shotcoin kazanmak için üst düzey hesaplara yorum ve like atarak, uygunsuz içerik paylaşan hesapları şikayet ederek gittikçe program üzerinde popülerlik kazanabilmektesiniz.

Düzey birim olan VQS puanları sizin kazanmakta olduğunuz shotcoin ile birlikte artmakta ve size daha hızlı shotcoin kazandırmaktadır.

Peki bu biriken shotcoinleri nasıl çekeceğiz diye sorduğunuzu duymaktayım biriken shotcoinleri uygulama içinde ister ethereum‘a dönüştürerek ister “amazon gift card” alarak nakite çevirebilir Whatsaround ile sizde para kazanabilirsiniz.

Ve pek tabi en merak edilen soru bunu nasıl Türk Parasına çevireceğiz olacaktır.

Aldığınız Ethereumları Android veya IOS üzerinden yükleyebileceginiz ‘Ethereum (ETH) Cüzdan‘ cüzdan uygulaması üzerinden Türk parasına çevirip banka hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz sizlere bu konuda şuanlık net bir cüzdan uygulaması tavsiye etmemekteyim ilerleyen zamanlarda onunla ilgili bir inceleme yaparak siz değerli okuyucularımıza kolay ve güvenli şekilde ETH kazancınızı dönüştürmeyi anlatacağım.

Peki shotcoin kasan birinin bu işten karı ne olacaktır sorusuna cevabım ise yeni başlamış olan biri 1 haftalık olarak aktif bir şekilde VQS puanlarını kasarsa bunun sonucunda gündelik olarak 1-2 foto paylaşması sonucunda

Aylık 0.2 Ethereum kazanmaktadır. Aylık 0,2 Ethereum ‘280 – 300’ TL bazındadır. Daha aktif ve seri bir şekilde kasarsa ayda 1 Ethereum a kadar çıkabilmektedir 1 Ethereum ise 1300 TL düzeyinde yazım sırasında işlem görmektedir.

Çevrenizdekilere ve ailenize bu uygulamayı indirterek onlarla beraber para kazanabilir onlardan gelen referans gelirleriyle de kazancınızı katlayabilirsiniz. 

Kayıt Linki – Bu yazıya tıklayarak uygulamaya erişebilir sizde para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sizleri tek başınıza bırakmamak adına sizden ricam kullanıcı adlarınızı yorum olarak yazmanız böylece herkes birbirini takip eder ve daha çok para kazanırız. Unutmayın attığınız her fotoğraf size para kazandırıyor.

Whatsaround ile para kazanmak gördüğünüz gibi çok kolay benim kullanıcı adım “tahaege” verdiğim linkten üye olan herkese ” Hızlı shotcoin nasıl kasılır ?” bilgisini veriyorum.

Whatsaround Yardımlaşma Grubu Whatsapp Linki : Tıkla ve Gruba Katıl

5 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Taha Ege Aydın